Du kan selvfølgeligt altid henvende dig til vores dygtige medarbejdere i OK Rengøring.

00000001
HR-afdeling
Juliette du Plessis de Richelieu
HR konsulent
Tel. 5373 3283
Mail: juliette@okrengoering.dk

Heidi Lemstad
Omsorg & Pleje
Heidi Lemstad
Koordinator
Tel. 3050 5007
Mail: heidi@okrengoering.dk

Kim Larsen Driftsdirektør
Driftsansvarlig- og vinduespolering
Kim Larsen
Direktør, medejer
Tel. 5373 3282
Mail: kim@okrengoering.dk

Jannie Viholt
Rengøring (København)
Jannie Rask Viholt
Serviceleder
Tel. 2789 7760
Mail: jannie@okrengoering.dk

Bodil Simonsen

 

 

 

 

 

 

 


Rengøring & Pleje (Holbæk)
Bodil Simonsen
Kundechef
Tel. 5373 3290
Mail: bodil@okrengoering.dk

Torben Kristiansen

 

 

 

 

 

 

 


Økonomi- og udvikling
Torben Kristiansen
Direktør, medejer
Tel. 5357 0976
Mail: torben@okrengoering.dk

Ole Kristensen

 

 

 

 

 

 



Renholdservice- og marketing
Ole Kristensen
Adm. Direktør, medejer
Tel. 3052 0639
Mail: ole@okrengoering.dk

Homepage
Salgsafdeling
Malene Hansen
Salgskonsulent
Tel. 2084 2255
Mail: malene@okrengoering.dk